Uszkodzenie mienia podczas przeprowadzki

Uszkodzenie mienia podczas przeprowadzki

Pęknięcia, stłuczenia, odpadające elementy – mienie może zostać uszkodzone przy przeprowadzkach w różny sposób. Często odpowiedzialna za zniszczenia jest nieprofesjonalna i niedoświadczona firma – przedsiębiorstwom o dużym doświadczeniu zdarza się to bardzo rzadko. W tym artykule powiemy jak zminimalizować ryzyko zgubienia czy zniszczenia towarów.

Po pierwsze – właściwe pakowanie

Jeśli decydujemy się na własną rękę zabezpieczyć mienie – musimy mieć pewność, że zrobiliśmy to odpowiednio dobrze. Ekipa transportowa nie zawsze może dokładnie skontrolować to, w jaki sposób klient spakował swoje mienie. Jeśli zatem planujemy przeprowadzkę, warto poświęcić dodatkowy czas na bardzo dokładne sprawdzenie, czy wszystko jest zabezpieczone jak należy.

Warto jednak sprawę pakowania i zabezpieczania szczególnie istotnych i cennych przedmiotów zostawić ekipie transportowej. Nasza firma oferuje darmowe materiały zabezpieczające, takie jak np. folie stretch, kartony, gąbki czy pianki. Do właściwej ochrony np. antyków wykorzystujemy także specjalne koce transportowe – wszystko po to, by mieć pewność 100% szczelności i ochrony.

Po drugie – polisa

Choć prawdopodobieństwo zniszczenia czy zgubienia mienia przez firmę doświadczoną jest raczej małe, to mimo wszystko jest i takie wypadki się zdarzają. By mieć pewność, że nie będziemy stratni i otrzymamy stosowne do uszkodzeń odszkodowanie, warto zaufać firmie z wykupioną polisą ubezpieczeniową zabezpieczającą takie wypadki.

Jako doświadczona firma, zapewniamy profesjonalizm na każdym kroku i wykupujemy polisę o wartości 200 tys. złotych, by mieć pewność, że w razie uszkodzeń lub zaginięć mienia, wszystko zostanie Państwu zrekompensowane.

Podsumowując – jak zminimalizować ryzyko uszkodzeń i nie dopuścić do strat?

  1. Skorzystaj z usług firmy doświadczonej, z wieloma realizacjami i z wystawionymi pozytywnymi opiniami.
  2. Szczególnie cenne towary (dzieła sztuki, instrumenty, antyki czy meble) wymagają szczególnej ochrony – pozwól firmie transportowej je właściwie zabezpieczyć.
  3. Upewnij się, że firma wykupiła odpowiednią polisę, dzięki której cała wartość uszkodzonych przedmiotów zostanie zwrócona.