Przeprowadzki Marki


Przeprowadzki Marki

Przeprowadzki Marki

Masz własną firmę i zamierzasz przenieść swoją siedzibę? Nie ważne, czy jesteś małą rodzinną firmą, czy właścicielem wielkiej korporacji. Manatki24 pomogą ci bez zbędnych komplikacji, przenieś się na nową siedzibę i wykonamy przeprowadzkę w najkrótszym czasie do tego potrzebnym. Dzięki doświadczeniu wykonamy najbardziej skomplikowaną przeprowadzkę, nie tylko na terenie Marek, ale także możemy zaoferować Ci przewóz międzymiastowy oraz międzykrajowy.  Koszt usługi ustalany jest z góry, a wycena jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca.

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w tego typu przewozach, nie tylko na terenie Marek. Zajmujemy się przeprowadzaniem firm, jak i klientów indywidualnych. Manatki24 swoje doświadczenie ma poparte rekomendacjami, których przybywa z każdym nowym zleceniem. Wykonujemy najtrudniejsze przeprowadzki oraz przewóz ciężkiego załadunku i wrażliwego. Wiemy, na co zwrócić uwagę i jak wszystko zaplanować, aby nie kolidować z funkcjonowaniem Państwa firmy.

Dbamy o załadunek, aby dojechał we wskazane miejsce bez uszkodzeń. Dostarczamy bezpłatnie materiały do tego potrzebne lub na życzenie klienta sami zajmujemy się zabezpieczeniem. Nasze auta posiadają specjalnie zabezpieczenia, aby załadunek podczas wstrząsów nie uległ zniszczeniu.

Mamy własny duży magazyn, który przechowa w razie konieczności całe wyposażenie, a stare zniszczone meble utylizujemy. Jeśli będzie konieczny demontaż mebli, to także za Ciebie zrobimy i zmontujemy we wskazanym miejscu.

Zawsze dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni. Stawiamy nie tylko na konkurencyjne ceny, a także na terminowość, usługi na najwyższym poziomie za niewygórowaną cenę. Naszym sukcesem są przede wszystkim ludzie, którzy dla nas pracują i wykonują usługi z zaangażowaniem oraz dbałością i wykorzystują swoje doświadczenie w 100%.
Ty także możesz dołączyć do zadowolonego grona klientów Manatki24, wystarczy, że się z nami skontaktujesz już dziś.


Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO
 

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)