Przeprowadzki Milanówek


Przeprowadzki Milanówek

Przeprowadzki Milanówek

Firma Manatki24 posiada wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej oraz transportowej na terenie kraju, jak i poza granicami. Z każdym transportem doskonalimy swoje doświadczenie, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie za niewygórowaną cenę. Posiadamy niezawodną flotę samochodów, wyposażoną w niezbędne zabezpieczenia, aby cały załadunek przewieźć bezpiecznie, do miejsca docelowego. Głównym naszym atutem, jest odpowiednio wyszkolona kadra pracowników, która usprawni nawet najtrudniejszą przeprowadzkę, czy też zmianę siedziby firmy. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się nawet do najbardziej wymagającego klienta, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom. Nasi ludzie stanowią solidny fundament naszej marki, dzięki czemu mamy doskonałą reputację wśród zadowolonych klientów, których przybywa z każdym zleceniem.
Oferujemy usługi na terenie Milanówka dla osób prywatnych oraz firm. Jesteśmy znani z terminowości oraz wysokiej jakości wykonywanej usługi. Z należytą ostrożnością oraz z pełnym profesjonalizmem zabezpieczymy powierzony załadunek, aby trafił w nienaruszonym stanie do docelowego miejsca. Na terenie Milanówka, jesteśmy w stanie dostarczyć na życzenie klienta niezbędne materiały potrzebne do pakowania. W naszej firmie wycena zawsze jest darmowa i niezobowiązująca. Jesteśmy gotowi służyć radami, które zdobyliśmy przez wieloletnie doświadczenie, aby pomóc usprawnić przeprowadzkę.
W Manatki24 przeprowadzamy usługi pod tzw. klucz. Jest to kompleksowa usługa, którą świadczymy na życzenie klienta. Bierzemy na siebie cały trud związany nie tylko z przewozem, ale także miejscu docelowym składamy wszystkie meble oraz ustawiamy w wyznaczonym miejscu. Posiadamy własny magazyn na terenie Warszawy, jeśli zajdzie potrzeba przechowania dobytku lub wyposażenia firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo także utylizację zbędnych lub zniszczonych mebli w pełni legalnie i zgodnie ze standardami recyklingu.
W przypadku złożonych transportów na terenie Milanówka, także wykonujemy usługi gabarytowe. Nasza flota jest przystosowana do przewozu nawet najcięższego załadunku, takich jak sejf, pianino, wanna z hydromasażem czy inny ciężki i gabarytowy załadunek.
Nasze referencje oraz opinie, mówią same za siebie i są naszą najlepszą wizytówką. Zapraszamy do kontaktu, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości.


Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO
 

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)