Przeprowadzki Pruszków


Przeprowadzki Pruszków

Przeprowadzki Pruszków
Jesteś mieszkańcem Pruszkowa w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim, który jest częścią aglomeracji warszawskiej i szukasz firmy, która wykona za ciebie tą nieprzyjemną czynność, jaką jest przeprowadzka? Każda przeprowadzka jest pracochłonna, a nie zawsze też jesteśmy w stanie sami przewieźć wszystkiego ze względu na gabaryty np. meble. Chcąc sobie ułatwić te zadanie, szukamy firmy, która wykona to za nas. Najczęściej sugerujemy się przy wyborach ceną lub zwyczajnie wybieramy pierwszą pozycję, którą znajdziemy w Internecie. Ale czy to dobra metoda? Wybierając pierwszą lepszą firmę od przeprowadzek, możemy spotkać się z nieprzyjemnym rozczarowaniem, brakiem doświadczenia oraz w najgorszym przypadku: uszkodzone mienie.

Manatki24, to rozwiązanie idealne dla ciebie.
Nasza firma, to ludzie z ogromnym doświadczeniem, którzy oddają się z pełnym zaangażowaniem w powierzone zadanie. Cechuje nas nie tylko doświadczenie, ale także szybkość i dbałość. Dostarczymy nie tylko niezbędne materiały potrzebne do przeprowadzki takie jak: kartony, worki, pianka, folia stretch, czy też bąbelkowa. Nasi pracownicy, nie tylko wniosą / wyniosą meble, ale także je zabezpieczą z dokładnością, by wszystko zostało dostarczone na nową lokalizację w nienaruszonym stanie.
Nasze samochody, posiadają odpowiednie zabezpieczenia dla załadunku. Niezbędne narzędzia usprawniają prace, co za tym idzie, przeprowadzki z Manatki24 skracają czas do niezbędnego minimum. Pakowne auta, pozwolą cały dobytek przewieźć na raz, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli przeprowadzamy się zagranicę, czy też do innego miasta na terenie kraju, a takie usługi też świadczymy.

Postaw na doświadczenie!
W Manatki24 nie ma ukrytych kosztów, a wycena przez naszego pracownika na terenie Pruszkowa, czy też w okolicach jest darmowa i niezobowiązująca.
Posiadamy własny magazyn, który przechowa bezpiecznie Państwa dobytek, który wróci czysty i w takim samym stanie, w jakim został zabrany od właściciela.
Manatki24, to szybkość, doświadczenie i konkurencyjne ceny!


Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO
 

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)