Przeprowadzki Sulejówek


Przeprowadzki Sulejówek

Przeprowadzki Sulejówek

Szukasz firmy transportowej, która pomoże w przeprowadzce w Sulejówku?
W Manatki24 wykonujemy rocznie setki przeróżnych transportów. Jesteśmy liderami w swojej dziedzinie. Wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta oraz szeroki wachlarz ofert. Dla naszych klientów jesteśmy elastyczni, dostosowując usługi do ich potrzeb. Każda wycena jest indywidualna, niezobowiązująca i darmowa. Kompleksowo wykonujemy usługi zarówno dla firm, biur, urzędów czy osób prywatnych.
W naszej ofercie:

  • Bezpieczne przeprowadzki – nasze auta są specjalistycznie przygotowane w zabezpieczenia, aby załadunek nawet przy największych wstrząsach nie uległ zniszczeniu. Posiadamy własną flotę, dzięki czemu bez problemu dostosowujemy auto do potrzeb klienta. Kadra naszych pracowników jest wyszkolona i poradzi sobie z nawet najbardziej złożoną logistycznie przeprowadzką.
  • Usługę pod klucz – pakujemy wszystko w kartony, zabezpieczamy przed uszkodzeniem w czasie transportu. Profesjonalnie montujemy i demontujemy wyposażenie, a także znosimy cały dobytek do auta, aby w miejscu docelowym je wnieść w wyznaczone miejsca. Jednym zdaniem: zdejmujemy cały trud przeprowadzki z barków klienta i biorąc na siebie.
  • Bezpłatne materiały – dostarczamy na życzenie klienta: worki, kartony, pianka, folia stretch i bąbelkowa, a także dzielimy się naszym doświadczeniem na każdym etapie przeprowadzki.
  • Utylizacja – wszystkie zbędne, zniszczone meble, czy też sprzęty utylizujemy w sposób zgodny z zasadami recyklingu.
  • Magazyn – jeśli zajdzie potrzeba, przemagazynujemy dobytek / wyposażenie firmy w naszym magazynie na terenie Warszawy. W nienaruszonym stanie wszystko przywieziemy do właściciela pod wskazany adres.

Oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie w trosce o zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta i wykonywane przez profesjonalistów. Nasza firma nie tylko działa na terenie Sulejówka, a także wykonujemy transporty międzymiastowe i poza granice kraju. Zajmujemy się przewozami gabarytowymi oraz ponadgabarytowymi. Posiadamy specjalistyczne sprzęty, które skrócą każdą przeprowadzkę do niezbędnego minimum. Zaplanujemy oraz pomożemy w miłej atmosferze w zorganizowaniu przeprowadzki w miejscowości Sulejówek.
Zapraszamy do kontaktu, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

 


Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO
 

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)