Przeprowadzki Walendów


Przeprowadzki Walendów

Manatki24 to rodzinna firma z wieloletnim stażem na rynku. Zajmujemy się wszelakim transportem od tradycyjnych przeprowadzki, po przewóz nietypowych przedmiotów. Niestraszny nam przewóz gabarytowy i ponadgabarytowy. Rocznie wykonujemy setki przewozów, zyskując coraz więcej zadowolonych klientów, których referencje są dostępne na naszej stronie. U nas nie ma ukrytych kosztów i ceny nie ulegają zmianie, podczas wykonywanej usługi. Gwarantujemy terminowość i punktualność!
W naszej ofercie:

  • Przewóz – bezpieczny przewóz na terenie Walendowa, ale także transport międzymiastowy i poza granice kraju. Nasze auta są odpowiednio przystosowane i posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia, aby wykonać bezpieczny załadunek, oraz rozładunek w miejscu docelowym. Własna flota pozwala nam dobrać odpowiednie auto, do potrzeb klienta i skrócić czas każdej przeprowadzki, do niezbędnego minimum.
  • Usługę pod tzw. Klucz – wykwalifikowana kadra naszych pracowników, może zająć się przeprowadzką od A do Z, zabierając cały trud związany z przeprowadzką. Z największą starannością i dbałością o najmniejsze detale, nasi pracownicy spakują wszystko w kartony, oraz profesjonalnie zabezpieczą, niwelując ryzyko uszkodzenia nawet najcenniejszych, kruchych pamiątek podczas transportu. Dostarczymy na życzenie klienta darmowe materiały, niezbędne do pakowania na terenie Walendowa, jeśli jednak Państwo będą chcieli sami zająć się spakowaniem dobytku, czy też wyposażenia firmy.
  • Montaż / demontaż – zajmujemy się demontażem mebli i sprzętów oraz montażem w miejscu docelowym, a gdy zajdzie potrzeba przywiezienia nowych przedmiotów ze sklepu, tak samo, możemy się tym zająć na życzenie klienta. W naszych usługach także znajduje się oferta skręcania nowych mebli w miejscu docelowym. Posiadamy także własny magazyn, który w razie potrzeby wszystko przechowa i wszystko później czyste wróci do właściciela. Wszystkie zbędne lub zniszczone przedmioty, utylizujemy zgodnie z obowiązującymi zasadami recyklingu.
  • Darmowa wycena – rocznie wykonujemy wiele bardzo podobnych przeprowadzek, więc bez problemu już podczas rozmowy telefonicznej jesteśmy w stanie podać wstępną wycenę. U nas ceny nie zmieniają się w trakcie wykonywanej usługi!
  • Doświadczenie – udzielamy niezbędnych rad, na każdym etapie przeprowadzki. Kadra naszych pracowników ma wszystkie niezbędne kwalifikacje i szkolenia. Dla nas chcieć to móc!

Wybierając naszą firmę, nie muszą Państwo się o nic martwić, bo z naszą pomocą, każda przeprowadzka idzie gładko i bez zbędnego stresu, bo jesteśmy liderami w naszej dziedzinie.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu.


Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO
 

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)