Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Warszawa

Firma Manatki24 jest profesjonalną firmą przeprowadzkową której główny obszar działalności stanowi miasto Warszawa ( Bemowo, Białołęka, Bródno, Bielany, Gocław, Grochów, Mokotów, Kabaty, Ochota, Praga Południe, Praga Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów , Wawer, Wesoła Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz).

Teraz specjalna promocja na  tanie przeprowadzki Warszawa.

Poza Warszawą obsługujemy również wszystkie miejscowości z województwa mazowieckiego m.in. (Wołomin, Ząbki, Radzymin, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Ciechanów, Garwolin, Halinów, Sulejówek, Siedlce, Płońsk, Wyszków, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków, Radom i wiele innych).

Usługa Przeprowadzki Warszawa skierowana jest do wszystkich osób które chcą w najbliższej przyszłości się przeprowadzić, spowodowane jest to z wielu powodów. W jednym przypadku jest to chęć zamieszkania samemu, w innym okazuje się że nasze mieszkanie jest po prostu za małe... związane jest to zapewne z programem 500+ dzięki któremu na świat przychodzą kolejne dzieci. Innym razem jest to szybko rozwijająca się firma, która potrzebuje dużo większej powierzchni dla swojej działalności. Zdarzają się również przeprowadzki spowodowane zmianą pracy, duża liczba osób wynajmuje mieszkania jak najbliżej swojego miejsca zatrudnienia, chcąc tym samym skrócić sobie czas potrzebny na dotarcie do firmy.
Dla tych wszystkich osób Firma Manatki24 świadczy Przeprowadzki na terenie Warszawy. Nasza oferta jest bardzo urozmaicona i skierowana dla najbardziej wymagających klientów. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, firmy jak też organizacje pożytku publicznego dlatego staramy się być w Top Przeprowadzki Warszawa. Firma Manatki24 jest profesjonalną firmą przeprowadzkową na którą zawsze warto postawić!! Na pewno wszystkie  osoby które skorzystają z naszej oferty będą bardzo zadowolone z wykonanej przez nas usługi.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy przygotowaną ofertę kompleksową. W ramach tej oferty firma Manatki24 stworzyła dla Państwa spis kilku najważniejszych punktów.

 

Dostawa kartonów oraz wszystkich niezbędnych materiałów.

Nie masz w co się spakować lub chcesz żebyśmy zrobili to za Ciebie, nie ma z tym najmniejszego problemu jesteśmy na to przygotowani. Posiadamy specjalne kartony taśmy oraz worki foliowe w które to możemy spakować wszystkie przedmioty drobne, książki, wyposażenie kuchni lub ubrania. Dla osób które mają dużo kurtek koszul lub spodni wiszących na wieszakach posiadamy specjalne kartony ubraniowe.

Transport mebli oraz przedmiotów ciężkich

Posiadasz w domu pianino, sejf a może stary antyczny kredens. Wszystkie te przedmioty wymagają innego zabezpieczenia a firma Manatki24 wie jak to zrobić. Dodatkowo świadczymy odbiór mebli z salonów meblowych takich jak :Agata meble, Emilia, Ikea, Abra lub Black red White.

Utylizacja

Kupiłeś lub sprzedałeś mieszkanie a nie wiesz co zrobić z przedmiotami które są Ci nie potrzebne otóż nasza firma utylizuje takie rzeczy zgodnie prawem. Zalegające piwnice lub garaże nie są dla nas żadnym problemem.

Magazynowanie mienia

Oferujemy magazynowanie Państwa dobytku na czas remontu, przymusowej przeprowadzki lub po prostu szukasz miejsca do przechowywania nadmiaru rzeczy.

Montaż mebli

Świadczymy usługę montażu i demontażu mebli, łóżek oraz innych przedmiotów, które po zmontowaniu nie chcą się zmieścić przez drzwi, nie wchodzą do windy lub są gabarytowo za duże żeby wyjść przez klatkę schodową. W większości jednak składamy nowe meble zakupione w salonach meblowych, które przychodzą do Państawa w kliku lub kilkunastu paczkach 

Czy to możliwe że w ramach PRZEPROWADZKI WARSZAWA mamy tyle usług???

Tak to możliwe. Jestesmy profesjonalną firmą przeprowadzkową która realizuje swoje usługi dzięki wykwalifikowanym pracownikom, którzy są w branży już kilka ładnych lat. Firma Manatki24 do swojego portfolio wprowadziła bardzo wiele usług, które pośrednio lub bezpośrednio są zwiazne z przeprowadzkami. Nie musisz już szukać wielu firm, my robimy to wszystko a nawet więcej. 

 

 

Jeżeli Chcesz żeby przeprowadzka była miła i szybka zapoznaj się z naszą instrukcją

 

Jak się przygotować do przeprowadzki???

Krótki opis bezstresowej przeprowadzki ;))

 

Firma Manatki24 jest jedną z najlepszych firm, które świadczą usługi Przeprowadzki Warszawa. Jest to usługa realizowana przez naszych wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu każde przyjęte zlecenie jest ZAWSZE ZREALIZOWANE. Posiadamy tylko samochody wyposażone w windy. Każdy samochód jest codziennie rano sprawdzany czy posiady wszystkie potrzebne materiały do normalnej przeprowadzki. Zawsze mamy przy sobie pasy transportowe, wózki do przewozu kartonów lub mebli, folie stretch oraz koce i wszystkie narzędzia potrzebne do montażu i demontażu.

Wszystkie usługi świadczone przez Manatki24 są na najwyższym poziomie. Świadczą o tym wszystkie opinie zadowolonych klientów. Bycie w Top Przeprowadzki Warszawa zobowiązuje nas do utrzymania wysokich standardów świadczonych usług.

Dla nas zawsze najważniejszy jest Klient!!!

Dla stałych klientów oferujemy specjalne rabaty!!!
Zachęcamy do kontaktu gdzie nasz konsultant przedstawi Państwu naszą ofertę.

Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt