Przeprowadzki Ząbki


Przeprowadzki Ząbki

Przeprowadzki Ząbki

W podwarszawskich Ząbkach mieszkańcy często się przeprowadzają, ze względu na bliską odległość od Warszawy. Stolica kusi wieloma perspektywami na rozwój firmy, czy też większą ilością pracy. Jednak to Ząbki są wybierane częściej jako miejsce zamieszkania, ze względu na mniejsze zatłoczenie miasta, ciszę oraz spokój.

Manatki24 mogą Ci pomóc, jeśli zamierzasz się przeprowadzić do Ząbek lub przenosisz swoją firmę. Zajmujemy się profesjonalnymi przeprowadzkami, zdejmując cały trud z nimi związanymi z Twoich barków. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wyposażenie, a nasza kadra pracowników ma kwalifikacje i nigdy nie nawala. Nasze doświadczenie mamy poparte rekomendacjami od zadowolonych klientów, których przybywa z każdym zleceniem. Nie spoczywamy na laurach i pragniemy się rozwijać, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie za niewygórowaną cenę.

Zajmujemy się przeprowadzkami międzymiastowymi oraz między krajowymi. Służymy radami, które zdobyliśmy podczas przeprowadzanych przeprowadzek. Dostarczamy niezbędne materiały potrzebne do pakowania i zabezpieczenia dobytku, ale także posiadamy własny magazyn, jeśli zajdzie potrzeba przechować wyposażenie firmy lub mieszkania. Na życzenie klienta zgodnie z wymogami utylizujemy zniszczone i zbędne meble.

Manatki24 dzięki doświadczeniu, może Państwu zaproponować nie tylko przewóz ciężkiego załadunku, ale także tego wrażliwego i cennego, nie tylko na terenie Ząbek. Nasze auta są specjalnie wyposażone w zabezpieczenia, a auto z windą usprawnia załadunek. Nasze usługi wykonujemy w najkrótszym czasie, jaki jest potrzebny, a Tobie pozostaje cieszyć się przeprowadzką, bez zbędnych trudów z nią związanych, bo wszystko wykonamy za Ciebie.

Nasz cennik jest klarowny, możliwa jest też wycena przez pracownika i wykonuje się ją wcześniej i jest całkowicie darmowa oraz niezobowiązująca. Nie musisz się martwić, że w trakcie cena wzrośnie, bo u nas słowo droższe od pieniędzy!


Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO
 

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)