Przeprowadzki Zielonka


Przeprowadzki Zielonka

Planujesz przeprowadzkę, ale nie wiesz jak za to się zabrać? O ile przewiezienie kartonów jest możliwe pomimo większych kosztów przewozu, meble zaś są problematyczne ze względu na swoje rozmiary. Bez dużego auta, niestety nie poradzimy sobie z przewiezieniem całego dobytku. Samodzielna przeprowadzka wymaga od nas masę siły, ale także niepotrzebnych nerwów. Dobrze zaplanowana przeprowadzka z profesjonalną firmą, rozwiąże Twoje problemy i zdejmie ten ciężar z Twoich barków.

Mieszkańcom Zielonki, ale także okolic w przeprowadzce pomogą Manatki24.
Jesteśmy profesjonalną firmą, która prężnie rozwija się w swoim fachu, aby sprostać nawet najtrudniejszej przeprowadzce. Naszymi atutami na pewno są wykwalifikowani pracownicy, profesjonalny sprzęt oraz auta dostosowane specjalnie do takich zadań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wiemy, co zrobić, aby Twoja zmiana zamieszkania poszła szybko i bez zbędnych dodatkowych kosztów.

Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.
Mamy konkurencyjne ceny, bez ukrytych kosztów. Jakość powinna iść z ceną i u nas właśnie tak jest! Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanej usługi, a wygórowane ceny zostawiamy dla konkurecji.

Wszelkie trudy związane z przeprowadzką bierzemy na siebie, łącznie z zabezpieczeniem załadunku, czy też z jego montażem i demontażem. Zajmujemy się utylizacją zniszczonych i niezbędnych mebli z twojego domu, czy też firmy. Nasze usługi nie są skierowane jedynie dla osób prywatnych. Mamy także referencje, od zadowolonych właścicieli firm, których przybywa z każdą przeprowadzką  przez nas wykonywaną.

Twój dobytek bezpiecznie przewieziemy w każde miejsce na mapie Polski, ale także poza granice kraju jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dla Manatki24 chcieć to móc!
Zaufaj doświadczonej firmie i dołącz także do grona zadowolonych klientów, którzy przeszli z nami przez przeprowadzkę bezproblemowo.


Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO
 

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)