Uszkodzenie mienia podczas przeprowadzki

Pęknięcia, stłuczenia, odpadające elementy – mienie może zostać uszkodzone przy przeprowadzkach w różny sposób. Często odpowiedzialna za zniszczenia jest nieprofesjonalna i niedoświadczona firma – przedsiębiorstwom o dużym doświadczeniu zdarza się to bardzo rzadko. W tym artykule powiemy jak zminimalizować ryzyko zgubienia czy zniszczenia towarów.

Po pierwsze – właściwe pakowanie

Jeśli decydujemy się na własną rękę zabezpieczyć mienie – musimy mieć pewność, że zrobiliśmy to odpowiednio dobrze. Ekipa transportowa nie zawsze może dokładnie skontrolować to, w jaki sposób klient spakował swoje mienie. Jeśli zatem planujemy przeprowadzkę, warto poświęcić dodatkowy czas na bardzo dokładne sprawdzenie, czy wszystko jest zabezpieczone jak należy.

Warto jednak sprawę pakowania i zabezpieczania szczególnie istotnych i cennych przedmiotów zostawić ekipie transportowej. Nasza firma oferuje darmowe materiały zabezpieczające, takie jak np. folie stretch, kartony, gąbki czy pianki. Do właściwej ochrony np. antyków wykorzystujemy także specjalne koce transportowe – wszystko po to, by mieć pewność 100% szczelności i ochrony.

Po drugie – polisa

Choć prawdopodobieństwo zniszczenia czy zgubienia mienia przez firmę doświadczoną jest raczej małe, to mimo wszystko jest i takie wypadki się zdarzają. By mieć pewność, że nie będziemy stratni i otrzymamy stosowne do uszkodzeń odszkodowanie, warto zaufać firmie z wykupioną polisą ubezpieczeniową zabezpieczającą takie wypadki.

Jako doświadczona firma, zapewniamy profesjonalizm na każdym kroku i wykupujemy polisę o wartości 200 tys. złotych, by mieć pewność, że w razie uszkodzeń lub zaginięć mienia, wszystko zostanie Państwu zrekompensowane.

Podsumowując – jak zminimalizować ryzyko uszkodzeń i nie dopuścić do strat?

  1. Skorzystaj z usług firmy doświadczonej, z wieloma realizacjami i z wystawionymi pozytywnymi opiniami.
  2. Szczególnie cenne towary (dzieła sztuki, instrumenty, antyki czy meble) wymagają szczególnej ochrony – pozwól firmie transportowej je właściwie zabezpieczyć.
  3. Upewnij się, że firma wykupiła odpowiednią polisę, dzięki której cała wartość uszkodzonych przedmiotów zostanie zwrócona.
Posted in Uncategorized.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.