dezynfekcja warszawa

Dezynfekcja mieszkań, domów i firm Warszawa.

Dezynfekcja mieszkań, domów i firm Warszawa
W dobie Covid19 coraz częściej zmuszeni jesteśmy do przestrzegania podstawowych zasad higieny...tylko czy to wystarczy żeby zabezpieczyć się przed koronawirusem. Dla bezpieczeństwa Państwa oraz własnego firma Manatki24 jako pierwsza w Warszawie wprowadza na rynek usługę profesjonalnej dezynfekcji. Usługa ta skierowana jest do wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą korzystali z przeprowadzki Warszawa lub poprostu szukaja usług dezynfekujacych.

Co oferujemy, czym się zajmujemy, czy jest to bezpieczne???

Oferujemy kompleksowe usługi do dezynfekcji biur, mieszkań I domów.


Do dezynfekcji stosujemy trzy metody

• ozonowanie
• naświetlanie Uv-c
• czyszczenie parą

Ozonowanie co to właściwie jest. Działanie ozonu jest jedną z najskutecznieszjszych form ochrony przed wirusami. Ozon niszczy bakterie, mikroby oraz grzyby. Dzięki posiadaniu wysokiej jakości ozonatorów jesteśmy w stanie zdezynfekować tą metodą każdą powierzchnię. Ozon usuwa zapachy stęchlizny dymu nikotynowego, spalenizny oraz grzyby i pleśń.

Drugą formą dezynfekcji jest naświetlanie Uv-c. W tej metodzie możemy stwierdzić że jesteśmy pionierami. Tego typu dezynfekcja niszczy wszystkie żywe organizmy od bakterii po wirusy. Lamy UV-c idealnie sterylizują większość powierzchni. Dzięki wykonywanym dwóm seriom po ok 15-20 minut możemy całkowicie pozbyć się wirusów.

Trzecią metodą kompleksowej usługi dezynfekcji pomieszczeń jest czyszczenie parą. Użycie tej formy jest jedyną bezpieczną metodą,
która gwarantuje bezpieczeństwo dla ludzi. Użycie pary wodnej w odpowiedniej temperaturze wg. Światowej Organizacji Zdrowia(WHO) działa zabójczo na koronawirusy. Cały proces uzależniony jest tylko od wysokości temperatury.

Wszystkie trzy metody są najmniej inwazyjne ze wszystkich dostępnych na rynku metod dezynfekcji.

Firma Manatki24 przygotowała trzy usługi:

Dezynfekcja mieszkania
• Dezynfekcja domu
• Dezynfekcja biura, firmy, przedszkola lub urzędu


Dezynfekcja mieszkań, domów oraz biur przez firmę Manatki24 jest skuteczną metodą w usuwaniu wirusów, drobnoustrojów oraz mikrobów. Posiadamy szeroki zakres usług które wykonujemy przez wyspecjalizowanych pracowników.

Cały proces dezynfekcji najlepiej przeprowadzić przed planowaną przeprowadzką w miejscu docelowym oraz na zakończenie prac w miejscu z którego usługa przeprowadzkowa została rozpoczęta. Dzięki temu pozostawiamy czyste i zdezynfekowane miejsce dla kolejnych osób.

Naszą główną formą działalności są przeprowadzki , jednak zważywszy na ogromne zapotrzebowanie na rynku na ozonowanie w Warszawie zdecydowaliśmy się na poszerzenie swojego portfolio. Zrobiiśmy to żeby przeprowadzki Warszawa w firmie Manatki24 były jak najbardziej profesjonalne i kompleksowe z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Zamów wycenę

730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO