Przeprowadzki ambasad


Przeprowadzki ambasad

Tymczasowa lub stała zmiana adresu ambasady to poważna decyzja, która musi zostać poprzedzona planowaniem procesu przeprowadzki. Ambasady dysponują wieloma ważnymi i tajnymi dokumentami, które nie mogą dostać się w ręce niepowołanych osób trzecich. Organizacja całego procesu powinna zatem zacząć się od podjęcia współpracy z odpowiedzialną i profesjonalną firmą przeprowadzkową, która dysponuje odpowiednimi narzędziami – czyli z Manatki24.pl! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Przeprowadzki ambasad nie mają przed nami żadnych tajemnic. Nie muszą mieć zatem ich również przed Tobą. Przekonaj się o tym na własne oczy!

Zakres realizacji, czyli jak możemy Ci pomóc

Bezpieczeństwo i satysfakcja klientów są dla nas najistotniejsze. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dbałość o szczegóły i pełne zaangażowanie są szczególnie istotne w trakcie pracy z materiałami i przedmiotami ambasady. Jako doświadczony zespół specjalistów jesteśmy w stanie przygotować wszystkie meble, urządzenia i przedmioty (w tym dokumenty) do przeprowadzki.

Możemy zaoferować m.in. takie wsparcie, jak np.:

  1. dostarczenie akcesoriów do pakowania (np. kartonów, taśm, folii i pozostałych niezbędnych akcesoriów),
  2. zabezpieczenie transportowanego mienia,
  3. demontaż i Montaż mebli,
  4. zniesienie i załadunek mebli, sprzętu elektrycznego, kartonów i dokumentów,
  5. rozładunek i wniesienie mebli, sprzętu elektrycznego, kartonów i dokumentów
  6. transport delikatnych przedmiotów,
  7. transport mebli i konstrukcji ponadgabarytowych,
  8. przechowywanie mienia w bezpiecznym miejscu,
  9. utylizacja mebli lub elektroniki.

Oczywiście powyższa lista to jedynie przykłady. Gwarantujemy elastyczność i jeśli w trakcie przeprowadzki ambasad i ambasadorów pojawią się szczególne lub nieszablonowe oczekiwania, z przyjemnością ustalimy indywidualne warunki współpracy. Skontaktuj się z nami już teraz. Odpowiemy na pytania i znajdziemy rozwiązania spełniające Twoje wymagania.

Bezpieczeństwo to priorytet

Jak zabezpieczamy dokumentację w trakcie realizacji zleceń dla ambasad i innych instytucji lub przedsiębiorstw? Wykorzystujemy w tym celu profesjonalne pojemniki dostosowane do przewozu tajnych dokumentów i delikatnych danych. Są one w pełni odporne na uszkodzenia, niesprzyjające warunki otoczenia i chronią zawartość przed dostępem osób trzecich przy pomocy zamka. Oferujemy pełne bezpieczeństwo przeprowadzki ambasad lub innej instytucji Państwowej dysponującej ważnymi, tajnymi i delikatnymi dokumentami.

W celu zabezpieczenia i transportu pozostałych elementów wyposażenia, stosujemy sprawdzone i wysokogatunkowe narzędzia oraz akcesoria. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom perfekcyjny stosunek jakości do ceny, co przekłada się na wiele rekomendacji od zadowolonych konsumentów.

Chcesz dowiedzieć się, ile wynosi koszt przeprowadzki ambasad i ambasadorów? Zależy Ci na ustaleniu terminu i warunków współpracy? Wystarczy zadzwonić do nas na numer 730 04 05 06 lub skorzystać z formularza kontaktowego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania!


Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO
 

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)