Utylizacja mebli

 

Utylizacja mebli

Firma Manatki24 jest profesjonalną firmą przeprowadzkową działającą głównie na terenie Warszawy, Mazowsza oraz całej Polski. 
Wybierając naszą firmę macie pewność, że zajmiemy się danym zleceniem kompleksowo. W ramach naszych usług oferujemy wiele usług skierowanych do najbardziej wymagających klientów.
Poza standardowymi usługami związanymi z typowymi przeprowadzkami oferujemy utylizację różnych przedmiotów.W swojej ofercie posiadamy również wywóz mebli Warszawa jest to usługa powiązana z utylizacją – na życzenie klienta możemy takie meble wywieść we wskazane miejsce  np. do punktu zbiórki.

 

Kupiłeś lub sprzedałeś mieszkanie a może odziedziczyłeś dom po zmarłym?
Nie wiesz co masz zrobić z zalegającymi rzeczami??

Firma Manatki24 współpracuje z firmami, które specjalizują się w utylizacji zużytych sprzętów Agd i Rtv lub starych zniszczonych mebli. Wszystkie przedmioty, które nie są już państwu potrzebne zostaną zutylizowane zgodnie z polskim prawem.

 

Utylizacja czy Zbieractwo

 

Mieszkając kilka lat w mieszkaniu lub domu zaczynamy w sposób naturalny gromadzić różne przedmioty. Czasami są to ubrania po młodszym bracie innym razem kartony z książkami a czasami meble z czasów PRL. Wszystkie te przedmioty znajdujemy gdy zaczynamy myśleć o sprzedaży domu lub mieszkania. Wtedy pojawiają się pierwsze pytania – Co z tym wszystkim zrobić?
Decydując się na naszą firmę prace utylizacyjne możemy wykonać najchętniej razem z usługą Przeprowadzki Warszawa. Dla państwa jest to o tyle udogodnienie, gdyż jedna firma wykonuje zlecenie kompleksowo. Dla firm, instytucji świadczymy również utylizację mebli biurowych, sprzętu komputerowego i wszystkich urządzeń które są na wyposażeniu biura. Często się zdarza że przedsiębiorcy w miarę czasu zmieniają wystrój swoich pomieszczeń i nie wiedzą co zrobić ze starymi meblami, krzesłami, biurkami oraz komputerami. Nasza firma utylizuje te i wiele innych przedmiotów zgodnie z obowiązującym prawem. Dzięki nam dalsze mieszkanie w posprzątanym pokoju, domu lub w nowym biurze będzie o wiele milsze.

 

Opróżnianie piwnic i garaży

Najczęściej utylizujemy zagracone komórki lokatorskie po zmarłej osobie. Dziedzicząc mieszkanie lub dom czasami nie zdajemy sobie sprawy ile przedmiotów jest nagromadzone w różnych kątach, skrytkach lub pawlaczach.
Dla nas to normalne zjawisko z którym bezproblemowo sobie poradzimy! Zastanawiasz się ile kosztuje wywóz starych mebli lub gabarytów w Warszawie? Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie. Najlepiej skorzystaj z formularza kontaktowego.
Nie zwlekaj. Zadzwoń. Omów szczegóły.