Obszar działania przeprowadzek

Szukają Państwo firmy, która bezpiecznie i sprawnie przetransportuje Wasze mienie do nowego miejsca? Zmieniacie mieszkanie, przeprowadzacie się do nowego domu, a może Wasze przedsiębiorstwa rozpoczyna działalność w nowej siedzibie? Tu sprawdzicie, jakie obszary obsługuje nasza firma przeprowadzkowa!

Dzielnice Warszawy

Transportujemy meble, sprzęty, sejfy i każdy inny element Państwa własności na terenie całej Warszawy. Działamy zarówno w ścisłym centrum, w dzielnicach takich jak Śródmieście, Praga Południe i Południe czy Mokotów, jak i nieco dalej: na Żoliborzu, Ochocie, Woli czy Ursusie.

Bez problemu realizujemy transport do dzielnic oddalonych nieco bardziej od tętniącego życiem centrum. Jeśli przeprowadzają się Państwo do zielonej Wesołej, na Bemowo, do Włochów czy do Wilanowa, możecie bez wahania skontaktować się z nami – pojedziemy dla Was nawet do najdalej wysuniętej na wschód części dzielnicy Wawer!

Przeprowadzki w województwie mazowieckim

Wiemy, że wielu naszych klientów przeprowadza się nie tylko z miejsca na miejsce w obrębie stolicy Polski, ale także z miejscowości okolicznych – czasami nawet sporo oddalonych od Warszawy! Jeśli zdecydowali się Państwo na zamieszkanie w Wołominie czy Sulejówku, urokliwym Ciechanowie czy też imponującym Radomiu, to firma Manatki24 zajmie się przewiezieniem całego Waszego mienia do nowego domu czy firmy.

Sprawa wygląda identycznie, jeśli przenoszą się Państwo w odwrotnym kierunku – z miejscowości takich jak Siedlce, Płońsk czy Legionowo do stolicy kraju. Transportujemy sprzęty i meble z każdego miasta w województwie mazowieckim. Nie muszą Państwo liczyć odległości w kilometrach i zastanawiać się, czy na pewno przyjmiemy Wasze zlecenie: zrobimy to na pewno!

Przeprowadzki międzynarodowe

Uzupełnieniem naszych usług jest transport mienia za granicę. Zarówno dla osób prywatnych, jak i dla właścicieli firm jeździmy po całej Europie – od Niemiec i Czech, przez Holandię i Austrię, aż po Wielką Brytanię, Hiszpanię czy Francję. W naszych podróżach nie omijamy także wschodu Europy – umożliwiamy bezpieczny przewóz mebli i sprzętów na Litwę, do Estonii czy do Łotwy.

Zajmujemy się każdym elementem przygotowania logistycznego wyprawy międzynarodowej. Z nami mają Państwo pewność, że całe Wasze mienie dotrze na miejsce na czas, bez uszkodzeń i bez żadnych problemów. Dokładamy wszelkich starań, by przeprowadzki wiązały się z jak najmniejszym stresem dla naszych klientów – więc bierzemy na siebie załatwianie wszelkich formalności!

Nie czekaj z rozpoczęciem nowego etapu swojego życia! Zadzwoń do nas, zamów usługę transportu!

Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06