Magazynowanie mienia

Firma Manatki24 jest profesjonalną firmą przeprowadzkową która realizuje kompleksowe usługi dla firm, biur, urzędów, instytucji, banków oraz bibliotek najczęściej na terenie Warszawy i okolic. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy usługę:

Magazynowanie Długoterminowe

Oferując usługi przeprowadzek doskonale wiemy jak trudne dla Państwa jest odpowiednie przechowywanie rzeczy znajdujących się w piwnicach, garażach, na strychach a czasami i w mieszkaniach.
Idealnym rozwiązaniem, które chcemy Państwu zaoferować jest skorzystanie z naszej oferty magazynowania mienia. Jest to usługa skierowana dla osób ,które nie wiedzą co zrobić z zalegającymi meblami, oponami, rowerami i innymi rzeczami które w sposób naturalny gromadzą Państwo w swoich domach.

Magazynowanie krótkoterminowe

Kupiłeś nowe mieszkanie a musisz wyprowadzić się ze starego lokalu?. Nie wiesz co zrobić ze swoimi rzeczami przez tydzień dwa albo miesiąc. Firma Manatki24 zaopiekuje się całym twoim dobytkiem. Dzięki temu że jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową, działamy kompleksowo a zarazem bezpiecznie.

Dzięki różnym usługom jakie świadczymy jesteśmy w stanie przeprowadzić całą przeprowadzkę od momentu pakowania przez przewiezienie Państwa dobytku do magazynu poprzez przywiezienie wszystkiego do nowego mieszkania z rozpakowaniem włącznie
Firma Manatki24 dysponuje magazynem zlokalizowanym w Warszawie.
Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne są dla Państwa wszystkie przedmioty które posiadacie. Niekiedy są to pamiątki rodzinne innym razem rzeczy zbierane przez lata...
Gwarantujemy że wszystkie przedmioty przechowywane u nas wrócą do Państwa nienaruszone, czyste i w takiej samej ilości jak zostały zdeponowane.
Jesteśmy w stanie przechować Państwa rzeczy tak długo jak to będzie potrzebne.
W dowolnym momencie zawsze możesz pobrać część lub wszystkie swoje przedmioty, jak też możemy Ci je dostarczyć we wskazane miejsce w umówionym terminie.

W ramach Przeprowadzek Prywatnych czy Firmowych oferujemy Państwu:

Wnoszenie oraz znoszenie mebli, sprzętu RTV i AGD
Transport Ups, serwerów i szaf rackowych
Transport drukarek, komputerów oraz maszyn specjalistycznych
Zabezpieczenie mienia, załadunek rozładunek wg wcześniejszych ustaleń
Transport sejfów oraz szaf pancernych
Utylizację
Dzięki wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie działać kompleksowo oraz bezpiecznie.
Magazynowanie Mienia tylko z firmą Manatki24.
Zachęcamy do kontaktu gdzie nasz konsultant przedstawi Państwu naszą ofertę.

Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06