Przeprowadzki Janki


Przeprowadzki Janki

Przeprowadzki Janki

Jesteśmy rodzinną firmą, która stawia przede wszystkim na jakość wykonywanej usługi za niewygórowaną cenę. Nasza oferta obejmuje nie tylko transport na trasie Warszawa – Janki, ale także wykonujemy setki transportów krajowych i poza granice kraju. Kadra naszych pracowników jest wyszkolona i poradzi sobie z najbardziej złożonymi logistycznie przeprowadzkami. Posiadamy własną flotę aut, a także wszystkie niezbędne narzędzia, aby dać gwarancję bezpiecznego przewozu, bez ryzyka uszkodzenia mienia.
W ofercie Manatki24:

  • Transport – zajmujemy się przewozem gabarytowym i ponadgabarytowym. Auta mają wszystkie niezbędne zabezpieczenia oraz są regularnie serwisowane. Przywozimy nowe meble i sprzęty na życzenie klienta. Doradzamy, dzieląc się naszym doświadczeniem na każdym etapie przeprowadzki, a także wykonujemy przeprowadzki pod tzw. Klucz. Realizujemy wszystkie zlecenia w najkrótszym czasie, do tego potrzebnym, a przeprowadzki z nami przebiegają zawsze w miłej atmosferze i bez stresu, bo zadowolenie klientów jest dla nas najwyższą wartością.
  • Bezpłatna wycena – wykonujemy rocznie wiele zleceń od firm, jak i osób prywatnych, wstępną wycenę, możemy już wykonać podczas rozmowy telefonicznej. Nasz cennik jest klarowny i dostępny na naszej stronie internetowej i nie zawiera ukrytych kosztów. Nasze referencje od zadowolonych klientów, którym pomogliśmy w przeprowadzkach, także można sprawdzić na stronie internetowej.
  • Utylizacja – stare lub zniszczone sprzęty, które mogą być problematyczne, bierzemy na siebie, pozbywając się tego problemu z barków klientów. Utylizujemy wszystko zgodnie z zasadami recyklingu.
  • Magazyn – nasz przestronny magazyn, który znajduje się w Warszawie, bezpiecznie przechowa Państwa dobytek, który przywieziemy pod wskazany adres w nienaruszonym stanie, oraz czysty.
  • Wózek widłowy – przy przeprowadzkach szczególnie firm, może okazać się niezbędny, wynajmując od nas taki wózek wraz z operatorem, oszczędzają Państwo czas i pieniądze.
  • Bezpłatne materiały – na życzenie klientów dostarczamy niezbędne materiały, które są potrzebne w trakcie przeprowadzki takie jak: kartony, worki, pianka, folia stretch czy bąbelkowa. Nasi pracownicy z największą dbałością zabezpieczają mienie, aby w trakcie transportu, nic nie uległo zniszczeniu.
  • Montaż / demontaż – jeśli zajdzie potrzeba rozkręcamy meble i składamy w miejscu docelowym, dbając o mienie właściciela z największą starannością. W naszej ofercie także montujemy nowe meble i sprzęty przywiezione ze sklepu.

Nie ma rzeczy niemożliwych dla Manatki24. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, czy potrzebujesz transportu na trasie Warszawa – Janki, czy też transport poza granice kraju, zapraszamy do kontaktu, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości, czy jesteśmy tym, czego Państwo szukają.

 


Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO
 

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)