Przeprowadzki Kobyłka


Przeprowadzki Kobyłka

Miejscowości podwarszawskie takie jak Kobyłka, zazwyczaj mają ułatwione zadanie z przeprowadzką. W zasięgu ręki jest wiele firm, które zajmują się przeprowadzkami, ale jak wybrać tę właściwą, która nie zedrze z nas majątku, a przy tym nie uszkodzi naszego dobytku? Sama myśl o zmianie zamieszkania cię zapewne przeraża, ale z odpowiednią firmą, nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania!

Postaw na doświadczenie Manatki24!
Zajmujemy się kompleksowymi przeprowadzkami, mamy coraz większe grono zadowolonych klientów. Mamy ogromne doświadczenie i referencje, które są naszą dumą. Wykonaliśmy wiele przeprowadzek, od osób prywatnych, aż po największe firmy oraz korporacje. Solidni pracownicy, którzy przykładają się do powierzonego zadania, to właśnie nasza kadra, która wyróżnia się wysoką kulturą osobistą.

Co oferujemy?
Nasze usługi są prowadzone na najwyższym poziomie, za wcale nie wygórowaną cenę, a wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który bezpiecznie dowiezie nawet najcięższy załadunek.

Przeprowadzka na terenie Kobyłki jak międzymiastowa, nie jest dla nas wyzwaniem.

Zadbamy o odpowiednie zabezpieczenie wszystkich mebli, czy też wyposażenia firmy, dostarczając odpowiednie materiały. W miejscu docelowym zaś wszystko złożymy i ustawimy we wskazanym miejscu. Nasza kadra pracowników zadba o Twój czas, dokładając wszelkich starań, aby przeprowadzka poszła gładko i w jak najkrótszym czasie. Punktualność, dokładność oraz sumienność, to jest coś, co wyróżnia naszych pracowników.

Działamy nie tylko na terenie Kobyłki i okolic. W naszej ofercie znajdziesz także przeprowadzki na terenie Polski, ale także międzykrajowe. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz specjalnie przystosowanych autach.

Nie spoczywamy na laurach i pragniemy rozwijać się każdego dnia, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom, dostosowując swoją ofertę pod ich potrzeby. Przeprowadzka może być przyjemna, jeśli powierzysz to zadanie profesjonalistom takim jak my!

Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO
 

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)