Przeprowadzki Radzymin


Przeprowadzki Radzymin

Przeprowadzki Radzymin
Mieszkasz w Radzyminie i szukasz najlepszej firmy, która świadczy usługi przeprowadzek? Manatki24 to firma której szukasz! Doświadczenie i profesjonalny sprzęt to coś, co nas wyróżnia i pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Rodzinna firma z siedzibą w Wołominie, która stawia na jakość, a nie na ilość. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasza wycena jest darmowa i niezobowiązująca. U nas nie ma ukrytych kosztów, a nasze ceny są atrakcyjne i adekwatne do usługi wykonywanej na najwyższym poziomie.
Posiadamy przystosowane auta w windę oraz niezbędne zabezpieczenia, które przewiozą nawet najcięższy załadunek, bez obawy o uszkodzenie mienia. Nasza kadra doświadczonych pracowników działa szybko i bez robienia zbędnego bałaganu. Manatki24 to profesjonaliści w swoim fachu oraz niezawodny sprzęt. Bez problemu poradzimy sobie nawet z największą przeprowadzką, by poszła szybko i bezproblemowo.
Postaw na Manatki24 – postaw na jakość!!!
Oferujemy przewóz międzymiastowy, ale także poza granice kraju. Dostarczymy wszystkie niezbędne materiały potrzebne w przeprowadzce takie jak: worki, kartony, piankę, folię stretch, czy też folię bąbelkową. Podejmujemy się kompleksowych przeprowadzek nie tylko mieszkańców Radzymina, ale także firm oraz dużych przedsiębiorstw. Nasi pracownicy, wszystko z dokładnością zabezpieczą, wniosą / wyniosą, a na miejscu docelowym, złożą wszystko oraz ustawią, biorąc na siebie cały trud związany z Państwa przeprowadzką.
Magazyn, który posiadamy, jeśli zajdzie taka potrzeba pomieści wszystkie Państwa rzeczy, a dobytek wróci do właściciela czysty i w nienaruszonym stanie. Stare meble, które będą problematyczne - zutylizujemy.
Pozwól się wyręczyć i postaw na doświadczenie Manatki24! Dołącz do zadowolonych klientów, których referencje mówią same za siebie.


Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO
 

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)