Przeprowadzki Wołomin


Przeprowadzki Wołomin

Promocja!!! Zamów przeprowadzkę z wyprzedzeniem 14 dniowym, a otrzymasz 10% RABATU.

Planujesz przeprowadzkę w Wołominie i chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie dopracowane od A do Z? Jesteś więc we właściwym miejscu. Nasi specjaliści to doświadczeni eksperci, którzy dysponują wysokiej klasy narzędziami. Dzięki temu gwarantujemy profesjonalizm w każdym calu – niezależnie, czy potrzebujesz pomocy z prywatnym wyposażeniem mieszkania, czy mieniem firmowym.

Oferta dostosowana do potrzeb klientów

Od lat działamy w branży przeprowadzkowej, oferując klientom dostęp do perfekcyjnie dopracowanych usług. Nie chcesz kupować kota w worku? Sprawdź opinie osób, które zdecydowały się z nami współpracować. Przekonasz się, że Twoje zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

- Przeprowadzki Wołomin prywatnych domów i mieszkań

Zmieniasz miejsce zamieszkania? Prawdopodobnie masz wiele kartonów z delikatnymi przedmiotami (np. zastawą stołową), odzieżą, książkami itp. Do tego dochodzą ciężkie i duże meble. Lepiej nie ryzykować, że coś ulegnie uszkodzeniu w trakcie transportu. Zaufaj naszym pracownikom, którzy z należytą starannością zabezpieczą Twój dobytek bez stresu i nerwów.

- Przenieś firmę w bezpieczny sposób

Prowadzenie działalności to nieustanne zmiany – nawet jeśli chodzi o lokalizację, czy wynajem/zakup większego lub mniejszego lokalu. Nie marnuj czasu na samodzielne pakowanie i transport asortymentu. Z nami o wiele szybciej zrealizujesz przeprowadzkę firmy w Wołominie i zaczniesz działać w nowej siedzibie.

- Antyki i dzieła sztuki, czyli delikatny i drogocenny dobytek

Gdy chodzi o antyki, zabytki i dzieła sztuki, nie ma miejsca na błędy lub pomyłki. Ich transport to delikatna operacja, która wymaga doświadczenia, wiedzy i narzędzi. Tak się składa, że możemy pochwalić się mnóstwem udanych transportów mienia o ponadprzeciętnej wartości rynkowej i historycznej. Zadzwoń i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

- Transport ponadgabarytowy

Posiadasz fortepian, pianino, sejf, kasę pancerną, szafy z jednolitego drewna lub urządzenia elektroniczne i maszyny o nieprzeciętnych rozmiarach oraz wadze? Dla naszych specjalistów nie ma problemu. Zorganizujemy dla Ciebie przewóz ponadgabarytowego asortymentu na terenie Wołomina i wykonamy zadanie najlepiej jak to możliwe.

Kiedy warto się z nami skontaktować? Usługi przeprowadzkowe realizujemy nie tylko na terenie Wołomina, Warszawy i najbliższych okolic. Z przyjemnością pomożemy Ci w transporcie mienia na terenie całego województwa mazowieckiego – niezależnie, czy przenosisz się z Wołomina do Radomia, czy z Pragi Południe na Śródmieście.

Czy klienci mogą liczyć na wsparcie w trakcie przeprowadzki?

Oczywiście, że tak. Przygotowani jesteśmy do tego, by:
- dostarczyć klientowi niezbędnych akcesoriów pozwalających na dokonanie przeprowadzki (np. kartony, taśmy i folie),
- pomóc w zabezpieczeniu mienia,
- zutylizować stary sprzęt lub meble,
- magazynować dobytek na określony czas,
- pomóc przy demontażu mebli w starym lokalu,
- zamontować meble w nowym miejscu zamieszkania/działalności.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się pomóc ze wszystkim, z czym jesteśmy w stanie. Nie czekaj dłużej i przekonaj się o tym na własnym przykładzie. Zadzwoń i już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy korzystają z usług Manatki24.pl.

Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Numer telefonu

Email

Opis przeprowadzki

Zgadzam się
Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO
 

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)